Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (109 komentářů)

(02. 06. 2011 06:46) Reagovat
Měl jsem dvě neobtěžující bradavice na chodidlech, později se mi objevila na špičce prstu a částečně i pod nehtem docela velká a při psaní na klávesnici bolestivá bradavice. Vypalování ani samotné matlání vlaštovičníkem nepomáhalo. Prolezl jsem fóra a narazil na leptání louhem a výsledek jako předchozí. Pak mě napadla kombinace louh+kytka. Nanesl jsem na bradavici koncentrovaný roztok louhu a chvíli čekal, pak jsem postupně nožem odškraboval rozleptanou tkáň, omyl vodou a znova, dokud to nezačalo hodně pálit. Opět jsem to důkladně omyl a rychle ven pro vlaštovičník. Tím jsem rychle zamatlal vyleptaný kráter po bradavici a hotovo. Jakmile se prst trochu zmátořil, proceduru jsem zopakoval ještě jednou a zlikvidoval tím i poslední černý tečky (kořínky) po bradavici. Od té doby mám klid, jizva žádná a jako bonus zmizely i ty na chodidle.
(11. 06. 2013 07:56) Reagovat
Také bych se potřebovala zbavit bradavice. Něco jsem už zkoušela, ale také bez úspěchu. S tím louhem - přijde mi to docela drastické, ale asi to je holt třeba. Bolí to?
(27. 10. 2011 08:40) Reagovat
Jako malá jsem si zkusila peklo s vypalováním bradavic. Měla jsem je na noze každou chvíli. Zajímalo by mě, jestli i k bradavicím jsou třeba dědičné předpoklady. Že by byla větší pravděpodobnost, že i má dcerka jimi bude nadměrně trpět. Máte s tím někdo zkušenosti?
(09. 11. 2011 05:22) Reagovat
Ahoj,mám už 1,5 roku bradavici na chodidle, jezdila jsem celou tu dobu na vypalování dusíkem, bohužel to nepomohlo. Taky jsem používala a používám duofilm na doporučení lékaře mezi vypalování dusíkem, nic mi nepomohlo. Navíc se mi vedle té velké bradavice udělala jedna menší, která se zvětšuje. Je to docela bolestivé. Mám strach, že ze sprchy a z podlahy to ode mne moje malé děti a to bych byla velice nerada. Poraďte mi prosím někdo, co s tím? Už jsem vážně zoufalá trvá to 1,5 roku. Na dusík jsem se už vykašlala nepomáhalo to a musela jsem jezdit každý měsíc 12km od místa bydliště a musela si brát volno z práce.
(09. 11. 2011 11:36) Reagovat
Jako mladá jsem měla na chodidlech taky několik bradavic, nejprve tu první a pak se vyrojily další - klasika, jakou tu většina popisuje. Jednou jsem byla na vypalování, dost nepříjemné hojení, abych brzy zjistila (tak jako většina), že nebylo k ničemu. Asi po dvou nebo třech letech jsem rezignovala a bradavice začala ignorovat. Nějak výrazně nebolí, nejsou vidět, tak co! Ani nevím jak, ale jednoho dne jsem zjistila, že nemám ani jednu! A věřím nejvíc tomu, že jde opravdu o imunitní záležitost a tělo si s nimi obvykle poradí dříve či později samo - pokud je zrovna imunita v dobré kondici (a ta určitě během života různě kolísá, aniž bychom to nějak výrazněji poznali)tělo virus zlikviduje. Samozřejmě vyzkoušet různé preparáty je určitě dobré a věřím, že taky mohou zabrat. Jen to vypalování se mi moc nezdá...ale to je jen můj názor.Každopádně u našeho 8 letého syna hodlám vyzkoušet Sanystol o kterém tu někdo psal a uvidíme... ;-)
(10. 11. 2011 08:42) Reagovat
Ještě by mě zajímalo jakým způsobem jsou bradavice přenosné...resp. co mám dělat, aby to ode mne nikdo nechytl. Přeci jen chodím po podlaze na boso, ve sprše též...hrozí že to ode mne rodina chytne? Jak tomu mám předejít, čím dezinfikovat?
(13. 04. 2012 13:01) Reagovat
A jsou vůbec takhle přenosné. Já mám pocit, že se mi mamina bradavic na noze dotýkala, když jsem je měla a když je zkoumala a nikdy je ona neměla.
(27. 11. 2011 12:29) Reagovat
Dobrý den, my jsme na radu kamarádky začali bradavice na chodidle potírat obyčejnou školní křídou, kdykoliv jsme si vzpomněli, během celého dne.Po třech týdnech vypadly samy, bezbolestně a zadarmo!!!Kožní nám řekl, že to bude dlouhá léčba a bude něco stát!!! Ted jsou pryč a doufáme, že se nevrátí.U kamarádky to takto fungovalo :-)
(22. 04. 2012 14:59) Reagovat
jaktoze to funovalo to je divny to zkusim doufam ze nelzes
(08. 06. 2012 13:21) Reagovat
Tak to je zajímavá metoda. Nikdy jsem o ní neslyšela. A to jste někde vyčetli, nebo vás to napadlo samotné? To by bylo vcelku divné. Přemýšlela jsem, že bych to tedy také zkusila, ale bojím se, abych si do toho nezanesla spíš nějakou infekci.
(08. 06. 2012 20:09) Reagovat
Poradila mi to kamarádka, je to rada její babička. Zbavila tak bradavic na chodidle syna, tak jsme to zkusili i my a nebyl žádný problém. Bradavice zhnědly, vypadly a je klid. Už se nevrátily :-)
(11. 01. 2013 07:15) Reagovat
Tyjo, zajímavá metoda, zkusím to. Za to nic nedám a někdy jsou takové ty obyčejné rady účinnější než celá medicína. Díky za radu. Mě se často objevují bradavice na noze.
(31. 12. 2011 13:52) Reagovat
Chtěla jsem se zeptat, jestli normální bradavičky a geniální bradavičky jsou stejný...Nebo jestli je shodný u nich jen název. Děkuji
(09. 07. 2013 06:25) Reagovat
Také by mě to zajímalo, respektive by mě zajímalo, jestli když se mi často dělají (především dělali, teď už ani ne) bradavice na nohách, jestli mám větší šanci, že se mi udělají ty genitální. Četla jsem, že hodně žen s tím má docela velké problémy a docela mě to děsí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bradavice.org
Kontakty