Úvod Závěr

Závěr

Bradavice jsou velmi urputné, když se jimi člověk nakazí, těžko a zdlouhavě se jich zbavuje. Léčba je však možná a nutná, aby se nešířily bradavice dál. Navíc ruce či okolí pohlaví poseto nevzhlednými bradavicemi nevypadá esteticky. Proto je nejlépe se už dopředu chránit opatrností při volbě místa pobytu, styku s lidmi, kteří mají bradavice i při volbě sexuálního partnera. Dobré je zvyšovat svou obranyschopnost. Proti nakažení papillomavirem existuje i očkování.


Diskuse (30 komentářů)

(20. 08. 2012 07:38) Reagovat
S bradavicemi jsem si užil svý. Jedno období se mi dost vraceli. Vždycky mi je kožař vypálil, ale nemělo to dlouhodobý efekt. Ani nevím, jak jsem se jich nakonec zbavil, ale teď už mám asi osm let klid.
(04. 09. 2012 10:13) Reagovat
Zaujalo mě to očkování. To tedy má fungovat jako prevence? Asi pokud už mám bradavice, tak to nezabere že? Nevíte, kolik to stojí. Nechal bych tím očkovat svého syna.
(29. 05. 2013 11:06) Reagovat
Také jsem netušila, že proti bradavicím je možné se očkovat. Znamená to, že dejme tomu své osmileté dítě naočkuju a bude mít po celý život klid, nebo se nějak očkování musí opakovat. Já jako malá měla s bradavicemi docela problémy, takže bych ráda očkováním pomohla dceři.
(20. 06. 2013 05:58) Reagovat
A to se jedná o to očkování proti HPV viru, nebo je ještě jiné očkování proti bradavicím? Mám zato že to není zrovna levná záležitost, nebo si to s něčím pletu?
(02. 07. 2013 05:09) Reagovat
Domnívám se, že to proti HPV viru je prevence rakoviny děložního čípku, což způsobuje stejný vir jako genitální bradavice, ale mám pocit, že gentiální a normální bradavice nemají stejného původce. Celkově ale téhle problematice moc nerozumím, a to ani přesto, že jsem už jednou bradavice měla.
(17. 07. 2013 03:47) Reagovat
já tomu také nějak zvlášť nerozumím, ale jestli jsem to dobře pochopila, tak to znamená, že když má člověk časté genitální bradavice, je u něj větší pravděpodobnost vzniku rakoviny děložního čípku. Je to tak? Je třeba proti tomu nějak bojovat, když už se mi genitální bradavice často vrací? Děkuji.
(15. 09. 2013 20:05) Reagovat
Mě osobně se osvědčil česnek s octem!!!!Udělala se mi bradavice na čele. Vzal jsem česnek a nakrájel ho asi na 2mm tlusté plátky. Poté jsem vzal lahev a nalil do ní ocet do kterého jsem přidal nakrájený česnek. Po cca 12 hodinách jsem si plátek česneku přiložil na bradavici a přelepil dvěmi náplastmi do kříže aby česnek nevypadl. po cca 4 hodinách jsem česnek odendal. Bradavice byla bílá a šla odloupnout. Poté jsem opět přilepil nový česnek a šel spát (trochu to pak štípe). Ráno jsem česnek sundal a místo bradavice už byl jen černý strup. Další večer jsem na strup opět přilepil naložený česnek a opět jsem nechal přez noc působit. Ráno jsem opět česnek sundal a už jsem nechal 2 dny aby se strup odloup sám. A JUPÍÍÍÍÍ ošklivá bradavice je fuč :lol:
(13. 01. 2014 15:23) Reagovat
To je docela zajímavá metoda...A to jste někde vyčetl, nebo jste různě experimentoval. Já právě hledám různé babské rady na bradavice. Mám je na nohou a nechce se mi na jejich vypalování. Přijde mi akorát, že ten ocet je dost agresivní, ale asi to taky zkusím.:)
(06. 03. 2014 05:19) Reagovat
Možná to taky vyzkouším...Tedy doufám, že nebudu muset. Teď mám zrovna od bradavic pokoj, ale dost často se mi vracejí a už mě nebaví pořád s tím chodit na kožní. Je mi 25 let a jsem zvědavá, jestli je to jen takové období, nebo jestli budu muset s bradavicemi bojovat pořád.
(01. 10. 2014 12:42) Reagovat
já měla s bradavicemi na noze problémy jako dítě, ale pak to vymizelo samo. Kamarádka mi říkala, že se jich zbavila po homeopaticích, ale nevím, jak to funguje. Nikdy jsem se o to nezajímala, ale zase asi by mi nelhala.
(05. 11. 2014 13:52) Reagovat
Já měla jako dítě s bradavicemi také problémy a vleklí. Nechtěla bych, aby si tím prošly i moje děti, takže bych je chtěla nechat očkovat. Jen nevím, v kolika letech je dobré podstoupit takové očkování, případně jestli se za něj platí. Nevíte někdo?
(23. 04. 2015 08:30) Reagovat
A je to standardní očkování nebo se nějak připlací. Pokud ano, nakolik to tak vyjde? Díky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bradavice.org
Kontakty